logo

KLUB

KLUB

KLUB

mujnuz

LEIKO
  

Bobule 2024 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 60 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 60 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Sobota 14.9.2024 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#7/20]
    Čech Martin (OPN+) , Cech Martin Jr. (PCC) , Cechova Vladimira (PCC) , Zálejská Draha (PCC) , Zálejský Rostislav (PCC) , Glos Stanislav (PDO) , Slíva Tomáš (PDO) ,

    -- Neděle 15.9.2024 --

    M-01
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Vystyd Václav (OPN+) , Fiala Jiří (PDO) , Krůta Jan (PDO) , Pilský Patrik (PDO) , Ráček Jarda (PRD) , Ráček Jaroslav (STD) , Růžička Milan (STD) , Čapka Ladislav (OPN+) , Durda Miroslav (PCC) , Jedlička Jiří (PCC) , Mach Petr (PDO) , Neumann Michal (STD) ,

    M-02
    [#11/12]
    VYBRAT
    Šimák Martin (PDO) , Švenda Petr (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Janošek Dušan (STD) , Novotný Zdeněk (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Chromý Libor (PRD) , Húdek Martin (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Petráň Pavel (PRD) , Váňa Jindra (PRD) ,

    M-03
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Pospíšil Jiří (PCC) , Mička Ludek (PDO) , Kocián David (PRD) , Kühtreiber Karel (PRD) , Kozel Richard (PDO) , Pavelka Tomas (PDO) , Klíčník Libor (PRD) , Míča Rudolf (PRD) , Míčová Lenka (PRD) , Pavlíček Dominik (PRD) , Rudiš Ivan (PRD) , Vlach František (STD) ,

    M-04
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Horinek Milos (OPN+) , Ševčík Jan (OPN+) , Gabriel Jiří (PRD) , Gabriel Livia (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Benes Stanislav (STD+) , Cihelna Petr (STD) , David Jaroslav (STD+) , Dlouhý Michal (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Vostrý Jiří (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-05
    [#9/12]
    VYBRAT
    Conrad Dirk (PCC) , Piller Wolfgang (PRD) , Bücking Michael (STD) , Fiby Roman (PCC) , Graf Rudolf (PDO) , Ulreich Rainer (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Gehringer Thomas (STD) , Kamtner Marina (STD) ,

    M-06
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Kocián Jan (PDO) , Šmíd Radek (PDO) , Svoboda Pavel (PDO) , Kočí Michal (PRD) , Rangotis Filip (PRD) , Sochor Jan (PRD) , Ditmar Petr (CLA) , Kohout Pavel (PDO) , Krejčířová Lenka (PRD) , Sochor Tomáš (PRD) , Trojan Lukáš (PRD) , Jurasek Ondrej (STD+) ,

    M-07
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Hampel Christof (PCC) , Röhrenbacher Michael (PCC) , Španihelová Tereza (PCC) , Chovaniok Jan (PCC) , Kastl Christoph (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Pěčková Petra (PCC) , Staubmann Reinhard (PCC) , Griessner Wolfgang (PDO) , Bauer Jacqueline (PRD) , Ribisch Hans-Peter (PRD) ,

    M-08
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Bindáč Kamil (PDO) , Svěrák Dušan (PDO) , Broz Peter (PRD) , Hájek Jan (PRD) , Mátl Tomáš (PRD) , Čapka Kamil (STD) , Čapka Petr (STD) , Grohol Radim (STD) , Novák Luboš (STD) , Ostárek Radim (STD) , Pchálek René (STD) , Pchálkova Monika (STD) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018