logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Kuča Cup 2020 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-- Pátek 21.8.2020 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#35/40]
Slíva Tomáš (CLA) , Malá Marcela (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kuchta ml. Miroslav (PCC) , Lát Roman (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Malý Daniel (PCC) , Novotná Marta (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Synek Ufo Miloš (PCC) , Votoček Miloš (PCC) , Heneš Zdenek (PDO) , Frýdl Václav (PRD) , Galousek Martin (PRD) , Hodoval Pavel (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Rekun Nadiia (PRD) , Valenta Miroslav (PRD) , Bokůvka Tomáš (STD) , Černý Václav (STD) , Černý Marek (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Klíč Karel (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kubík Junior Karel (STD) , Kuchtová Jana (STD) , Petýrek Martin (STD) , Petýrek Vlastimil (STD) , Plch Josef (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Sobota 22.8.2020 --

M-01
[#12/12]
OBSAZENO
Musil Eduard (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Ziery Hannes (PCC) , Tomek Jan (PDO) , Glos Stanislav (PRD) , Mlynský Miroslav (PRD) , Polách Josef (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Kotrouš Pavel (REV+) , Andýsek Pavel (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Ladič Tibor (STD) ,

M-02
[#13/12]
OBSAZENO
Ehn Martin (CLA) , Zvěřina David (CLA) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Krátká Marie (PCC) , Krátký Václav (PCC) , Maděránek Radim (PDO) , Chaloupka Jakub (PRD) , Škop Ctirad (PRD) , Weber Markus (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Bury Dawid (STD+) , Burzec Wieslaw (STD) ,

M-03
[#11/12]
VYBRAT
Slováček Pavel (CLA) , Čapka Ladislav (PDO) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Hrubý Martin (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Štádler Robert (STD) , Vacko Robert (STD) ,

M-04
[#11/12]
VYBRAT
Nový Marek (PRD) , Šebo Petr (OPN+) , Košťák Jan (PCC) , Brázda Robert (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Jurásek Petr (PRD) , Kramoliš Ivo (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Vinduška Václav (PRD) , Elstner Marek (STD) , Kopřiva Petr (STD) ,

M-05
[#11/12]
VYBRAT
Střešinka Miroslav (PCC) , Tydlačka Jiří (PCC) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Galukhina Elina (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Jaroslav David (STD) , Karchňak Slavomír (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Wilk Ivo (STD) ,

M-06
[#12/12]
OBSAZENO
Bartoš Richard (PCC) , Neumann Michal (PRD) , Perout Filip (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Sixta Bedřich (PRD) , Bublák Milan (STD) , Čapka Petr (STD) , Čapka Kamil (STD) , Janošek Dušan (STD) , Kopečný Tonda (STD) , Kvasnica Radomír (STD) , Šindler Hynek (STD) ,

M-07
[#12/12]
OBSAZENO
Mikeska Jiří (STD) , Bulko Peter (PCC) , Mučka Karel (PRD) , Ščepko Samuel (PRD) , Halama Petr (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Konvičná Ružena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Kukula Otto (STD) , Legierski Radim (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

M-08
[#12/12]
OBSAZENO
Cehelský Petr (PDO) , Mikolášek Martin (PDO) , Kadlčík Karel (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Moštěk Martin (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Nepraš David (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Slavík Daniel (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Vielhaber Günther (PRD) , Tošenovská Martina (STD) ,

M-09
[#13/12]
OBSAZENO
Bures Vitezslav (PCC) , Dvořák_PCC Petr (PCC) , Heglas Jakub (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Novotny Marek (PCC) , Barancik Ivan (PDO) , Novotny Jiri (PRD) , Rosenberg Tomas (PRD) , Stryc Michael (PRD) , Zolnay Pavol (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Fryzek Ml Lubor (STD) ,

M-10
[#11/12]
VYBRAT
Navrátil Martin (OPN+) , Cimburek Lukas (PCC) , Dosoudil Radek (PCC) , Mach Lukas (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Vysloužil Tomáš (PDO) , Balej Zdeněk (PRD) , Černý Lubomír (PRD) , Chernobai Valentina (PRD) , Michlíček Lukáš (STD) ,

M-11
[#12/12]
OBSAZENO
Běhal Jiří (OPN+) , Novotny Jaroslav (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Jedlička Jiří (PDO) , Dudkova Lenka (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Rossl Karel (PRD) , Rudinská Nikola (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Botkova Zuzana (STD) , Szundi Máté (STD) ,

M-12
[#12/12]
OBSAZENO
Kala Jakub (CLA) , Rozehnal Pavel (PCC) , Aliaga Juliana (PRD) , Bouša Tomáš (PRD) , Pecha Tomáš (PRD) , Tomšů Igor (PRD) , Bublák Martin (STD+) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Král Dalibor (STD) , Satrapa František (STD) , Stehlík Lukáš (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018