logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Superleague I 2020 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PREMATCH P-04 (SPONZOR)
[#7/0]
OBSAZENO
Sebo Robin (OPN+) , Musil Eduard (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Heneš Zdeněk (PDO) , Kužel Zdeněk (PRD) , Hora Karel (STD) , Říha Michal (STD+) ,

PREMATCH P-03 (SPONZOR)
[#7/0]
OBSAZENO
Navrátil Martin (OPN+) , Tuschl Thomas (OPN+) , Maška Richard (PCC) , Resch Martin (PCC) , Mučka Karel (PRD) , Nádvorníková Petra (PRD) , Nádvorník Milan (STD) ,

PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#9/0]
OBSAZENO
Praschinger Edgar (OPN+) , Feyertag Werner (PDO) , Meissner Martin (PDO) , Dolezal Philipp (PRD) , Hentschl Volker (PRD) , Renner Thomas (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Schuschnig Frieder (STD) , Schuschnig Steffi (STD) ,

-- Pátek 31.7.2020 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#33/40]
Slíva Tomáš (CLA) , Grohol Adam (OPN) , Mařík Milan (OPN+) , Novotny Martin (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Petýrek Vlastimil (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Synek Ufo Miloš (PCC) , Frýdl Václav (PRD) , Hodoval Pavel (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Sedy Roman (PRD) , Šurý Petr (PRD) , Vítková Sandra (PRD) , Černá Nela (RO1) , Černý Václav (STD) , Černý Marek (STD) , Dabrowski Darek Czecze (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Noga Tadeusz (STD) , Šedina Jiří (STD+) , Špička Jan (STD) , Svrckova Vera (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Sobota 1.8.2020 --

M-01
[#15/14]
OBSAZENO
Novotná Natálie (OPN) , Rataj Jan (OPN+) , Šera Michaela (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Šery Jiří (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Hvížďala Marek (PCC) , Redecki Tomasz (PCC) , Brož Jakub (PRD) , Glos Stanislav (PRD) , Beneš Stanislav (STD+) , Ladič Tibor (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-02
[#14/14]
OBSAZENO
Běhal Jiří (OPN+) , Havlíček Miroslav (OPN+) , Hanzlíček Ladislav (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Konvičná Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Michlíček Lukáš (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Vachoušková Petra (STD) ,

M-03
[#14/14]
OBSAZENO
Šebo Petr (OPN+) , Bures Vitezslav (PCC) , Marx Jakub (PCC) , Stránský Viktor (PCC) , Svoboda Jiri (PCC) , Barancik Ivan (PDO) , Gabriel Jiří (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Nepraš David (PRD) , Resler Jan (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Boček Jaroslav (STD) , Znamenacek Petr (STD+) ,

M-04
[#14/14]
OBSAZENO
Dadák Pavel (CLA+) , Kala Jakub (CLA) , Dvorak_PCC Petr (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Balej Zdeněk (PRD) , Dědič Jiří (PRD) , Slavík Daniel (PRD) , Svobodová Marta (PRD) , Albrecht Patrik (STD) , Batěk Jarda (STD) , Frýzek Lubor (STD) , Navrátil Antonín (STD) ,

M-05
[#14/14]
OBSAZENO
Richter Petr (OPN+) , Heglas Jakub (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Vysloužil Tomáš (PDO) , Bernard Petr (PRD) , Cehelský Petr (PRD) , Černý Lubomír (PRD) , Řehák Michael (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Strýc Michael (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Kozák Petr (STD+) , Vostrý Jiří (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-06
[#14/14]
OBSAZENO
Dlouhý Michal (STD) , Hořejší Josef (CLA+) , Zvěřina David (CLA) , Hořejší Lenka (OPN+) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Kučeřík Petr (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Hrnčiarik Andrej (PDO) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Elstner Marek (STD) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) ,

M-07
[#13/14]
VYBRAT
Altuna Denis (CLA) , Kotrouš Pavel (CLA) , Müller Georg (OPN+) , Maděránek Radim (PDO) , Chernobai Valentina (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Botková Zuzana (STD) , Kiss Szilard (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Legierski Radim (STD) , Rakušan Josef (STD+) ,

M-08
[#14/14]
OBSAZENO
Smutný Petr (CLA) , Dvořák_PRD Petr (PRD) , Feichtner Franz (PRD) , Kratochvíl Miloš (PRD) , Šindler Hynek (PRD) , Zikán Roman (PRD) , Rossl Karel (REV) , Bublak Martin (STD+) , Čapka Petr (STD) , Hejnová Dea (STD) , Kvasnica Radomír (STD) , Satrapa František (STD) , Stuchlík Roman (STD+) , Turková Eva (STD+) ,

M-09
[#13/14]
VYBRAT
Kučera Peter (CLA) , Malá Marcela (OPN+) , Avramova Razi (PCC) , Bulko Peter (PCC) , Vinduška Václav (PDO) , Frinta Petr (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Samuel Ščepko (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Svoboda Pavel (PRD) , Fiala jr Jan (STD) , Galukhina Elina (STD) , Stranz Jurgen (STD+) ,

M-10
[#14/14]
OBSAZENO
Ebner Christoph J (OPN+) , Kameníček Miroslav (PDO) , Kameníček Martin (PDO) , Pijáček Petr (PDO) , Tomek Jan (PDO) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Rajman Jiří (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Koller Hans Georg (STD+) , Liehne Irena (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne st Jan (STD) ,

M-11
[#13/14]
VYBRAT
Breitler Christian (CLA) , Krátký Václav (PCC) , Peša Jaroslav (PCC) , Sudek Lukáš (PCC) , Chalupa Cyril (PDO) , Hůlka Pavel (PRD) , Kadlčík Karel (PRD) , Kan Peter (PRD) , David Jaroslav (STD) , Fiala Jan (STD) , Graf Christoph (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Kašpar Josef (STD+) ,

M-12
[#14/14]
OBSAZENO
Weissl Martin (PCC) , Ziery Hannes (PCC) , Artner Reinhard (PRD) , Brugger Stephan (PRD) , Handl Reinhard (PRD) , Häupl Thomas (PRD) , Rekun Nadia (PRD) , Scepko Samuel (PRD) , Strasser Elisabeth (PRD) , Vielhaber Guenther (PRD) , Ziebart Friedrich (PRD) , Gruber Andreas (REV) , Schmidt Jürgen (REV) , Bury Dawid (STD+) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018