logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Superliga 2021 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Pátek 9.4.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#17/40]
    Slíva Tomáš (CLA) , Navrátil Martin (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Lát Ivo (PCC) , Mach Lukáš (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Chalupa Cyril (PDO) , Heneš Zdeněk (PDO) , Cehelský Petr (PRD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Novotny Zdenek (STD) , Švrček Petr (STD) , Svrckova Vera (STD) , Tischlerová Markéta (STD+) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

    -- Sobota 10.4.2021 --

    M-01
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Bindik Frantisek (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Maska Richard (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Malach Miroslav (PRD) , Němcová Petra (PRD) , Pecha Tomáš (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Benes Stanislav (STD) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Michlicek Lukas (STD) , Ševčík Jan (STD) ,

    M-02
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Havlíček Miroslav (OPN+) , Chen Shang-Tun (PRD) , Hanzlíček Ladislav (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Rajman Jiří (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Entler Tomáš (STD) , Liehne Irena (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Zdešar Franci (STD+) ,

    M-03
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Cernigoj Robert (CLA) , Jedlička Jiří (CLA+) , Dvořák Petr (PCC) , Fiala Rostislav (PCC) , Hajnsek Kristjan (PCC) , Heglas Jakub (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Kusik Igor (PCC) , Salvík Daniel (PCC) , Hozjan Matjaz (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Prokop Jan (PRD) , Šoustar Ivo (STD+) ,

    M-04
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Kopřiva Martin (PCC) , Ráček Jaroslav (PDO) , Ráček Jarda (PDO) , Robert Brázda (PDO) , Grygar Zdeněk (PRD) , Obermajer Attila (PRD) , Řehák Michael (PRD) , Štěpán Míchal (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Váňa Jindra (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-05
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Neumann Marek (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Šebo Robin (OPN+) , Vaclavik Rostislav (OPN) , Matoušek Jiří (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Mučka Karel (PDO) , Čurková Alexandra (STD) , Grohol Radim (STD) , Hrtanek Michal (STD) , Hubner Lubíos (STD) , Krejčí Martin (STD+) , Legierski Radim (STD) , Vachouškova Petra (STD) ,

    M-06
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Balej Zdeněk (PRD) , Dohnalová Dana (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Pelikán Jan (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Rossl Karel (REV) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Kašpar Josef (STD+) , Zuska Petr (STD) ,

    M-07
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Richter Petr (OPN+) , Bočarov Vasil (PDO) , Laburda Jiří (PRD) , Resler Jan (PRD) , Ryšavý Petr (PRD) , Stuchlík Roman (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Hejnová Dea (STD) , Konvičná Ružena (STD) , Konvičný Lumir (STD) , Vostrý Jiří (STD) , Winter Roman (STD) ,

    M-08
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Bublák Martin (PCC) , Leban Bruno (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Satrapa František (PCC) , Augustin Gregor (PRD) , Juretic Susanna (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Strasser Elisabeth (PRD) , Vielhaber Günther (PRD+) , Ziebart Friedrich (PRD) , Kiss Szilard (STD+) , Kotrouš Pavel (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) ,

    M-09
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Novotný Marek (PCC) , Šinko Aleš (PDO) , Benesch Thomas (STD+) , Donner Donner (STD) , Gehringer Thomas (STD) , Graf Rudolf (STD) , Horinek Milos (STD+) , Prečanová Markéta (STD) , Rotter Thomas (STD) , Schuschnig Frieder (STD) , Schuschnig Steffi (STD) , Tröstl Nikolas (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

    M-10
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Dadák Pavel (CLA+) , Zalewski Marcin (PDO) , Andrlíková Nikol (PRD) , Batíková Dominika (PRD) , Grazul Agnieszka (PRD) , Jurak Jan (PRD) , Lintimer David (PRD) , Svoboda Pavel (PRD) , Elstner Marek (STD) , Hora Karel (STD) , Meca Valdemar (STD) , Pihavkova Natalie (STD) , Sýkora Michal (STD) ,

    M-11
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Kala Jakub (CLA) , Marx Jakub (CLA) , Frýzek st. Lubor (OPN+) , Feix Radim (PCC) , Fiala Radim (PCC) , Krátká Marie (PCC) , Krátký Václav (PCC) , Šťastný Petr (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Botkova Zuzana (STD) , David Jaroslav (STD) , Frýzek Lubor (STD) , Souček Jan (STD) ,

    M-12
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Běhal Jiří (OPN+) , Kocjančič Igor (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Rossetto Denny (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Šustr Miloš (PCC) , Häupl Thomas (PRD) , Kaindl Gernot (PRD) , Novotný Petr (PRD) , Pulíček Leoš (PRD) , Reitter Christoph (PRD) , Svobodová Marta (PRD) , Koller Hans Georg (STD+) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018