logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Čárka III - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-- Sobota 19.9.2020 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#36/40]
Slíva Tomáš (CLA) , Malá Marcela (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Lát Roman (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Malý Jan (PCC) , Rehberger Ivo (PCC) , Synek Ufo Miloš (PCC) , Votoček Miloš (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Tomek Jan (PDO) , Kohoutova Jaroslava (PRD) , Malý Daniel (PRD) , Marek Jiří (PRD) , Rajman Jiří (PRD) , Riha Michal (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Bokůvka Tomáš (STD) , Černý Václav (STD) , Černý Marek (STD) , Hora Karel (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Kuchtová Jana (STD) , Petyrek Martin (STD) , Sneberger Jakub (STD) , Špička Jan (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Zálejská Drahomíra (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Neděle 20.9.2020 --

M-01
[#14/14]
OBSAZENO
Běhal Jiří (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Vystyd Václav (OPN+) , Bureš Vítězslav (PCC) , Košťák Jan (PCC) , Šmíd Martin (PCC) , Šustr Miloš (PCC) , Tiefenbach Martin (PCC) , Vaďura Petr (PCC) , Němeček Pavel (PDO) , Krejčí Stanislav (PRD) , Kulbabl Adam (STD) , Schuschnig Frieder (STD) ,

M-02
[#14/14]
OBSAZENO
Zvěřina David (CLA) , Václavík Rosťa (OPN) , Ladisich Sonja (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Rossl Karel (PRD) , Batek Jaroslav (STD) , Benes Stanislav (STD) , Bína Jiří (STD) , Dvořák Vladislav (STD) , Halama Petr (STD) , Hořejší Josef (STD+) , Kukula Otto (STD) , Smejkal Martin (STD) , Smejkal Lukáš (STD) ,

M-03
[#14/14]
OBSAZENO
Musil Eduard (PCC) , Peša Jaroslav (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Svoboda Jiří (PCC) , Glos Stanislav (PRD) , David Jaroslav (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Hořínek Miloš (STD) , Ladič Tibor (STD) , Marek Petr (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Vrábel Lukáš (STD) ,

M-04
[#13/14]
VYBRAT
Budjač Jakub (PRD) , Dvořák Petr (PRD) , Hůlka Pavel (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Perout Filip (PRD) , Bublák Martin (STD+) , Bublák Milan (STD) , Čečetka Josef (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne st Jan (STD) , Peša Miroslav (STD+) , Rakušan Josef (STD+) , Satrapa František (STD) ,

M-05
[#14/14]
OBSAZENO
Navrátil Martin (OPN+) , Dosoudil Radek (PCC) , Kučeřík Petr (PCC) , Mach Lukáš (PCC) , Vysloužil Tomáš (PDO) , Černý Lubomír (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Šalplachta Václav (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Galukhina Elina (STD) , Michlíček Lukáš (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Wilk Ivo (STD) ,

M-06
[#14/14]
OBSAZENO
Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Pintera Martin (PCC) , Jedlička Jiří (PDO) , Mička Luděk (PDO) , Mikolášek Martin (PDO) , Jedlička Jakub (PRD) , Minařík Jan (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Elstner Marek (STD) , Sýkora Michal (STD) , Tošenovská Martina (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

M-07
[#14/14]
OBSAZENO
Bartoš Richard (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Čapka Ladislav (PDO) , Aliaga Juliana (PRD) , Bouša Tomáš (PRD) , Brázda Robert (PRD) , Němcová Petra (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Tomšů Igor (PRD) , Gehringer Thomas (STD) , Graf Rudolf (STD) , Tröstl Nikolas (STD) ,

M-08
[#14/14]
OBSAZENO
Valašík Petr (PCC) , Dolezal Philipp (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Pecha Tomáš (PRD) , Resler Jan (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vielhaber Günther (PRD) , Ziebart Friedrich (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Plch Josef (STD) , Stuchlík Roman (STD+) ,

M-09
[#14/14]
OBSAZENO
Šebo Robin (OPN+) , Cimburek Lukas (PCC) , Dvorak Pcc Petr (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Balej Zdeněk (PRD) , Cehelský Petr (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Čapka Petr (STD) , Janošek Dušan (STD) , Šindler Hynek (STD) ,

M-10
[#14/14]
OBSAZENO
Pang Jeffrey (STD) , Čapek Petr (PCC) , Kužel Zdeněk (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Polách Josef (PRD) , Slavík Daniel (PRD) , Šťastný Petr (PRD) , Voplakal Jan (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Entler Tomáš (STD) , Frýzek Lubor (STD) , Kvasnica Radomír (STD) , Marx Jakub (STD) ,

M-11
[#14/14]
OBSAZENO
Krupa Jiří (OPN+) , Šebo Petr (OPN) , Kuchta_ml Miroslav (PCC) , Jandová Marcela (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Nepraš David (PRD) , Nový Marek (PRD) , Seiberl Thomas (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Váňa Jindra (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Kaprál Vojtěch (STD) ,

M-12
[#14/14]
OBSAZENO
Slovacek Pavel (CLA) , Heneš Zdeněk (OPN+) , Novák Lubor (OPN+) , Hanák Zbyněk (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Slivečka Zdeněk (PRD) , Weber Markus (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Kastl Christoph (STD) , Konvična Ruzena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Král Dalibor (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018