logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Čárka IV - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Pátek 19.3.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#22/40]
    Novotna Marta (PCC) , Slíva Tomáš (CLA) , Kubáček Petr (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Plzák Jan (PCC) , Synek Milos (PCC) , Chalupa Cyril (PDO) , Heneš Zdeněk (PDO) , Marek Jiří (PRD) , Kohoutová Jaroslava (STD) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Kuchtová Jana (STD) , Malá Daniela (STD) , Malá Marcela (STD) , Novotný Zdeněk (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Švrček Petr (STD) , Svrckova Vera (STD) , Zálejská Drahomíra (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

    -- Sobota 20.3.2021 --

    M-01
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Rataj Jan (OPN) , Bublák Martin (PCC) , Maška Richard (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Král Dalibor (STD) , Kukula Otto (STD) , Perout Filip (STD) , Ševčík Jan (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Vrábel Lukáš (STD) ,

    M-02
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Batíková Dominika (PRD) , Jan Liehne (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Macura Ondra (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Petra Němcová (PRD) , Rajman Jiří (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Belfín Dalibor (STD+) , Hora Karel (STD) , Šejvlová Veronika (STD) , Sýkora Michal (STD) , Zdeněk Liehne (STD+) , Zuska Petr (STD) ,

    M-03
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Šebo Robin (OPN+) , Heglas Jakub (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Slavík Daniel (PCC) , Ráček Jaroslav (PDO) , Ráček Jarda (PDO) , Prokop Jan (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Füllsack David (STD) , Graf Rudolf (STD) , Rotter Thomas (STD) , Schuschnig Steffi (STD) , Schuschnig Frieder (STD) , Tröstl Niko (STD) ,

    M-04
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Marx Jakub (CLA) , Fiala Rostislav (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Cehelský Petr (PRD) , Grygar Zdeněk (PRD) , Řehák Michael (PRD) , Stastny Petr (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Voplakal Jan (PRD) , David Jaroslav (STD) , Jašek František (STD) , Váňa Jindra (STD) ,

    M-05
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Zvěřina David (CLA) , Hořejší Lenka (OPN+) , Bočarov Vasil (PDO) , Frinta Petr (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Benes Standa (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Konvičná Růžena (STD) , Konvicny Lumir (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

    M-06
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Navrátil Martin (OPN+) , Vysloužil Tomáš (OPN+) , Mach Lukáš (PCC) , Svoboda Jiri (PCC) , Černý Lubomír (PRD) , Pecha Tomáš (PRD) , Hrubý Martin (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Konrád František (STD) , Legierski Radim (STD) , Michlíček Lukáš (STD) , Štádler Robert (STD) , Vacko Robert (STD) ,

    M-07
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Mučka Karel (PDO) , Neumann Michal (PRD) , Novotný Petr (PRD) , Pulíček Leoš (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Donner Michael (STD) , Gehringer Thomas (STD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Svojanovský Daniel (STD+) , Vachoušková Petra (STD) ,

    M-08
    [#14/13]
    OBSAZENO
    Marek Tomáš (CLA) , Musil Eduard (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Sefzig Luděk (PCC) , Brázda Robert (PDO) , Vančát Ladislav (PDO) , Němeček Zdeněk (PRD) , Svobodová Marta (PRD) , Vielhaber Vielhaber (PRD) , Vorlíček Jan (PRD) , Weber Markus (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Kotrouš Pavel (STD) , Kotroušová Denisa (STD) ,

    M-09
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Jedlička Jiří (CLA+) , Rosenberg Tomáš (CLA) , Dvořák Petr (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Mareš Michal (PCC) , Milota Jan (PCC) , Lintimer David (PRD) , Svoboda Pavel (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Hladík Ondřej (STD+) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-10
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Kvasnica Radomír (OPN+) , Čapek Petr (PCC) , Mikolášek Martin (PDO) , Nádvorník Milan (PDO) , Nádvorníková Petra (PRD) , Čapka Petr (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Prečanová Markéta (STD) , Šindler Hynek (STD) , Tošenovská Martina (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Videnka Petr (STD) , Zikán Roman (STD) ,

    M-11
    [#13/13]
    OBSAZENO
    Běhal Jiří (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Satrapa František (PCC) , Šustr Miloš (PCC) , Andrlíková Nikol (PRD) , Jurák Jan (PRD) , Rossl Karel (PRD) , Botkova Zuzana (STD) , Klimeš Radim (STD) , Meca Valdemar (STD) , Pihávková Natálie (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) , Šneberger Jakub (STD) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018