logo

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Čárka II VIRUS - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-- SOBOTA PREMATCH POUZE RO 9:00 - 13:00 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#27/34]
Slíva Tomáš (CLA) , Samek Petr (OPN+) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kuchta_ml Miroslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Novotný Martin (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Synek Milos (PCC) , Heneš st. Zdeněk (PDO) , Galousek Martin (PRD) , Hodoval Pavel (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Tvrdoňová Veronika (PRD) , Baláčová Sandra (RO1) , Černá Nela (RO1) , Tothová Danka (RO1) , Valenta Miroslav (RO1) , Černý Marek (STD) , Černý Václav (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kuchtová Jana (STD) , Rehberger Ivo (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- SOBOTA - ODPOLEDNÍ SMĚNA 14:00 - 17:40 --

M-01
[#6/6]
OBSAZENO
Zvěřina David (CLA) , Běhal Jiří (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Rossl Karel (REV) ,

M-02
[#6/6]
OBSAZENO
Vystyd Václav (OPN+) , Pelikán Jan (PCC) , Kruta Jan (PDO) , Pilsky Patrik (PDO) , Frinta Petr (PRD) , Fiala Jiri (STD) ,

M-03
[#6/6]
OBSAZENO
Richter Petr (OPN+) , Brázda Robert (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-04
[#6/6]
OBSAZENO
Dvořák_PCC Petr (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Maška Richard (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Halama Petr (STD) , Kukula Otto (STD) ,

M-05
[#6/6]
OBSAZENO
Hořejší Lenka (OPN+) , Vasilievič Tomáš (PRD) , Částek Jindřich (STD) , Konvičná Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Vopařil Josef (STD) ,

M-06
[#6/6]
OBSAZENO
Bezděk Jaromír (CLA) , Heglas Jakub (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Strýc Michael (PRD) , Peša Miroslav (STD+) ,

M-07
[#6/6]
OBSAZENO
Šebo Robin (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Nový Marek (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Vinduška Václav (PRD) , Houšť Radek (STD) ,

M-08
[#6/6]
OBSAZENO
Grohol Adam (OPN) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Lubos (STD) , Mikeska Jiří (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

M-09
[#6/6]
OBSAZENO
Kučeřík Petr (PCC) , Mach Petr (PCC) , Musil Eddie (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Glos Stanislav (PRD) , Ladič Tibor (STD) ,

M-10
[#6/6]
OBSAZENO
Krátká Marie (PCC) , Krátký Václav (PCC) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Kašpar Josef (STD+) , Kašpar Jiří (STD) ,

M-11
[#6/6]
OBSAZENO
Kala Jakub (CLA) , Polívka Vladimir (PCC) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Nepraš David (STD) , Plch Josef (STD) ,

-- NEDĚLE - RANNÍ SMĚNA 8:30 - 12:10 --

M-12
[#6/6]
OBSAZENO
Vítek Libor (CLA) , Cehelský Petr (PDO) , Stepan Michal (PRD) , Štěpán Ladislav (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Grygar Zdenek (STD) ,

M-13
[#5/6]
VYBRAT
Kopřiva Martin (PCC) , Košťák Jan (PCC) , Pintera Martin (PCC) , Šmíd Martin (PCC) , Vaďura Petr (PCC) ,

M-14
[#6/6]
OBSAZENO
Kozák Petr (STD+) , Novák Lubor (OPN+) , Jedlička Jiří (PDO) , Hanák Zbyněk (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Friedl Roman (STD) ,

M-15
[#6/6]
OBSAZENO
Bouda Lukáš (PCC) , Bína Jiří (STD) , Machek Pavel (STD) , Marek Petr (STD) , Smejkal Martin (STD) , Smejkal Lukáš (STD) ,

M-16
[#6/6]
OBSAZENO
Vostřelová Tereza (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Boček Jaroslav (STD) , Hejnová Deana (STD) , Stuchlík Roman (STD+) , Winter Roman (STD) ,

M-17
[#6/6]
OBSAZENO
Dvořák Petr (PRD) , Dvořák Vladislav (STD) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Král Dalibor (STD) , Rozehnal Pavel (STD) ,

M-18
[#6/6]
OBSAZENO
Střešinka Miroslav (PCC) , Svoboda Jiří (PCC) , Tydlačka Jiří (PCC) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Entler Tomáš (STD) ,

M-19
[#6/6]
OBSAZENO
Havlíček Miroslav (OPN+) , Kameníček Miroslav (PDO) , Pijáček Petr (PDO) , Kadlec Michal (STD) , Kubík_1 Karel (STD+) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) ,

M-20
[#6/6]
OBSAZENO
Václavík Rostislav (OPN) , Nádvorník Milan (PDO) , Nádvorníková Petra (PRD) , Žemlička Radek (PRD) , Bálek Pavel (STD) , Friedrichová Veronika (STD) ,

M-21
[#1/6]
VYBRAT
Chaloupka Jakub (PRD) ,

M-22
[#6/6]
OBSAZENO
Maděránek Radim (PDO) , Balej Zdeněk (PRD) , Gabriel Jiří (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Vančura Jan (PRD) , Vlček Dominik (PRD) ,

-- NEDĚLE - ODPOLEDNÍ SMĚNA 14:00 - 17:40 --

M-23
[#6/6]
OBSAZENO
Hrubý Martin (STD) , Klíma Jan (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Klimeš Radim (STD) , Štádler Robert (STD) , Vacko Robert (STD) ,

M-24
[#6/6]
OBSAZENO
Votoček Miloš (PCC) , Chernobai Valentina (PRD) , Sixta Bedřich (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Klvaňa Tomáš (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-25
[#6/6]
OBSAZENO
Bureš Vítěslav (PCC) , Kadlčík Karel (PCC) , Sudek Lukáš (PCC) , Kolegar Tomáš (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , David Jaroslav (STD) ,

M-26
[#6/6]
OBSAZENO
Tiefenbach Martin (PCC) , Bauer David (PRD) , Perout Filip (PRD) , Bublák Martin (STD+) , Bublák Milan (STD) , Satrapa František (STD) ,

M-27
[#6/6]
OBSAZENO
Vašíček David (CLA) , Slováček Pavel (CLA) , Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Bulíř Josef (PRD) , Elstner Marek (STD) ,

M-28
[#6/6]
OBSAZENO
Frýdl Václav (CLA) , Ráček Jaroslav (CLA) , Ráček Jarda (PDO) , Lisová Kateřina (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Marx Jakub (STD+) ,

M-29
[#6/6]
OBSAZENO
Navrátil Martin (OPN+) , Dosoudil Radek (PCC) , Mach Lukáš (PCC) , Vysloužil Tomáš (PDO) , Bouša Tomáš (PRD) , Rudinská Nikola (PRD) ,

M-30
[#6/6]
OBSAZENO
Malach Miroslav (PRD) , Čapka Petr (STD) , Čapka Kamil (STD) , Kvasnica Radomír (STD) , Šindler Hynek (STD) , Šoustar Ivo (STD+) ,

M-31
[#6/6]
OBSAZENO
Zeman Petr (OPN+) , Němeček Zdeněk (PRD) , Ghalukina Elina (STD) , Riha Michal (STD+) , Zikán Roman (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-32
[#6/6]
OBSAZENO
Kuzel Zdenek (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mužík Pavel (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne Irena (STD) ,

M-33
[#6/6]
OBSAZENO
Heneš Zdeněk (OPN+) , Marcinek Pavel (PCC) , Botková Zuzana (STD) , Hladík Ondřej (STD) , Hora Karel (STD) , Sýkora Michal (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018