logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

CNC Handgun 2021, PCC 2021 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    PREMATCH P-02 (SPONZOR)
    [#5/0]
    OBSAZENO
    Marx Jakub (CLA) , Navrátil Martin (OPN+) , Vysloužil Tomáš (OPN+) , Mach Lukáš (PCC) , Černý Lubomír (PRD) ,

    -- čtvrtek 26.8.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#48/60]
    Bouda Lukas (PCC) , Kovář Zbyněk (CLA) , Slíva Tomáš (CLA) , Grohol Adam (OPN+) , Mařík Milan (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Votoček Miloš (OPN+) , Glos Stanislav (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kuchta Ml Miroslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Malý Daniel (PCC) , Malý Jan (PCC) , Plzák Jan (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Rehberger Ivo (PCC) , Šinar Václav (PCC) , Sýkora Petr (PCC) , Synek Milos (PCC) , Chalupa Cyril (PDO) , Heneš st. Zdeněk (PDO) , Pálka Ján (PDO) , Bibr Vlastimil (PRD) , Galousek Martin (PRD) , Klíč Karel (PRD) , Marek Jiri (PRD) , Sedy Roman (PRD) , Zawierucha Bartlomiej (PRD) , Zawierucha Dorota (PRD) , Čech Martin (RO1) , Čechová Vava (RO1) , Vítková Sabina (RO1) , Vítková Sandra (RO1) , Beneš Stanislav (STD) , Černý Václav (STD) , Černý Marek (STD) , Jurák Štěpán (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kubík ml. Karel (STD) , Kuchta Miroslav (STD+) , Leitner Benjamín (STD+) , Mikes Filip (STD+) , Navrátil Antonín (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

    -- Sobota 28.8.2021 --

    M-01
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Smutný Petr (CLA) , Hvížďala Marek (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Gabriel Jiří (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Gazda David (STD) , Hudeček František (STD) , Král Dalibor (STD) , Rakušan Josef (STD+) , Ševčik Jan (STD) ,

    M-02
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Kvasnica Radomír (OPN) , Novotná Natálie (OPN+) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Fiala Rostislav (PCC) , Škop Ctirad (PRD) , Zikán Roman (PRD) , Čapka Petr (STD) , Dvořák_STD Petr (STD) , Šindler Hynek (STD) ,

    M-03
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Altuna Denis (CLA) , Rosenberg Tomas (CLA) , Hořejší Lenka (OPN+) , Dvořák Petr (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Slavík Daniel (PCC) , Němec Luboš (PRD) , David Jaroslav (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Peša Miroslav (STD+) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

    M-04
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Malá Marcela (OPN+) , Stahl Robert (PCC) , Ziery Hannes (PCC) , Ráček Jarda (PDO) , Ráček Jaroslav (PDO) , Cehelský Petr (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Váňa Jindra (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Tvrdoňová Veronika (STD) ,

    M-05
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Běhal Jiří (OPN+) , Heneš Zdeněk (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Šebo Robin (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Heglas Jakub (PCC) , Kozák Petr (PDO+) , Cumova Miroslava (PRD) , Rehak Michael (PRD) , Strýc Michael (PRD) , Vinduška Václav (PRD) , Botková Zuzana (STD) ,

    M-06
    [#13/12]
    OBSAZENO
    Neumann Marek (OPN+) , Matoušek Jiří (PCC) , Rataj Jan (PCC) , Šustr Miloš (PCC+) , Frinta Petr (PRD) , Zdeněk Němeček (PRD) , Rossl Karel (REV+) , Benesch Thomas (STD+) , Čurková Alexandra (STD) , Gehringer Thomas (STD) , Krejčí Martin (STD+) , Kriz Martin (STD) , Slováček Pavel (STD) ,

    M-07
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Bures Vitezslav (PCC) , Kostak Jan (PCC) , Slavik Jan (PCC) , Smid Martin (PCC) , Stránský Viktor (PCC) , Tiefenbach Martin (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Pulíček Leoš (PRD) , Svobodová Marta (PRD) , Kotrous Pavel (STD) , Kotrousová Denisa (STD) , Novotný Petr (STD) ,

    M-08
    [#11/12]
    VYBRAT
    Kastl Christoph (PCC) , Španihelova Tereza (PCC) , Chen Shang-Tun (PRD) , Dolezal Philipp (PRD) , Friedrich Ziebart (PRD) , Juretic Susanna (PRD) , Strasser Elisabeth (PRD) , Vielhaber Günther (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-09
    [#13/12]
    OBSAZENO
    Balcar Karel (PDO) , Jarmar František (PDO) , Mička Luděk (PDO) , Mikolášek Martin (PDO) , Nádvorník Milan (PDO) , Novák Jakub (PDO) , Brázda Robert (PRD) , Heřmánek Jaroslav (PRD) , Kocián David (PRD) , Nádvorníková Petra (PRD) , Neplech Martin (PRD) , Žemlička Radek (PRD) , Tošenovská Martina (STD) ,

    M-10
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Belfín Dalibor (STD+) , Hanzlíček Ladislav (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Ladič Tibor (STD) , Liehne Irena (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Svoboda Petr (STD) , Znamenáček Petr (STD+) ,

    M-11
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Adam Michal (PCC) , Korecký Jan (PCC) , Němeček Pavel (PCC) , Matýsek Jaroslav (PDO) , Chabr Pavel (PRD) , Kratochvíl Miloš (PRD) , Medulan Ladislav (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Turková Eva (PRD) , Jašek František (STD) , Kovář Martin (STD) ,

    M-12
    [#11/12]
    VYBRAT
    Feix Radim (PCC) , Novotny Marek (PCC) , Nemcova Petra (PRD) , Novotný Jirí (PRD) , Šneberger Jakub (PRD) , Šťastný Petr (PRD) , Štaud František (PRD) , Frýzek Lubor (STD) , Michlíček Lukáš (STD) , Pecha Tomáš (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

    M-13
    [#11/12]
    VYBRAT
    Havlíček Miroslav (OPN+) , Čapka Ladislav (PDO) , Hrnčiarik Andrej (PDO) , Lazorík Maroš (PDO) , Tichý Lukáš (PRD) , Zajíček Miloslav (REV) , Batěk Jarda (STD) , Novotný Zdeněk (STD) , Scigel Petr (STD+) , Šoustar Ivo (STD+) , Winter Roman (STD) ,

    M-14
    [#11/12]
    VYBRAT
    Kocjančič Igor (OPN+) , Rossetto Denny (OPN+) , Pintera Martin (PCC) , Vaďura Petr (PCC) , Maděránek Radim (PDO) , Hůlka Pavel (PRD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Kadlčík Karel (STD) , Meca Valdemar (STD) , Pavelka Tomas (STD) ,

    M-15
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Krupa Jiří (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Aliaga Juliana (PRD) , Bouša Tomáš (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Bálek Pavel (STD) , Friedrichová Veronika (STD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Legierski Radim (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

    M-16
    [#11/12]
    VYBRAT
    Jedlička Jiří (CLA+) , Sefzig Luděk (PCC) , Lintimer David (PDO) , Batikova Dominika (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Svoboda Pavel (PRD) , Hladík Ondřej (STD+) , Hora Karel (STD) , Kadlec Michal (STD+) , Šejvlová Veronika (STD) , Zuska Petr (STD) ,

    M-17
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Reiter Gerald (CLA) , Schröfl Alexander (OPN+) , Novotný Martin (PCC) , Sudek Lukáš (PCC) , Kameníček Miroslav (PDO) , Kameníček Martin (PDO) , Pijáček Petr (PDO) , Donner Michael (STD) , Graf Rudolf (STD) , Schröfl Mark (STD+) , Schuschnigg Frida (STD) , Tröstl Nikolas (STD) ,

    M-18
    [#10/12]
    VYBRAT
    Wolfgang Kugler (OPN+) , Barancik Ivan (PCC) , Dörsch Stefan (PCC) , Hajnsek Kristjan (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Stogmeyer Manuel (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Häupl Thomas (PRD) , Mikula Jozef (STD) ,

    M-19
    [#11/12]
    VYBRAT
    Otmar Lorenz (CLA) , Havel Milan (PCC) , Souček Jan (PCC) , Heckenast Walter (PDO) , Barbarić Jurica (PRD) , Majstorović Davor (PRD) , Zeman Petr (PRD) , Hayduk Stefan (STD) , Hoffman Artur (STD) , Kramoliš Ivo (STD) , Sonderegger Luis (STD+) ,

    M-20
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Dadák Pavel (CLA+) , Bindik Frantisek (PCC) , Maska Richard (PCC) , Peša Jaroslav (PCC) , Satrapa František (PCC) , Svoboda Jiří (PCC) , Zolnay Pavol (PCC) , Balej Zdeněk (PRD) , Chlebovcova Zuzana (PRD) , Michalec Ľubomír (PRD) , Bublák Milan (STD) , Perout Filip (STD) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018