logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

CNC Handgun 2022, PCC 2022 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- čtvrtek 19.5.2022 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#9/60]
    Heneš Zdeněk (OPN+) , Kuchta Ml. Miroslav (PCC) , Kulczycki Peter (PRD) , Benes Stanislav (STD) , Černý Václav (STD) , Černý Marek (STD) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Marek Jiri (STD) ,

    -- Sobota 21.5.2022 --

    M-01
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Adam Michal (PCC) , Bindik Franta (PCC) , Bures Vitezslav (PCC) , Novotný Marek (PCC) , Palka Jan (PCC) , Sartori Oscar (PCC) , Stránský Viktor (PCC) , Tiefenbach Martin (PCC) , Ženčár Pavol (PCC) , Maska Richard (PDO) , Cumova Miroslava (PRD) , Rataj Jan (PCC) ,

    M-02
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Novotná Natálie (OPN+) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Hvížďala Marek (PCC) , Sefzig Luděk (PCC) , Jurák Jan (PDO) , Riha Michal (PDO) , Korecký Jan Ml. (PRD) , Korecký Jan (PRD) , Meca Valdemar (STD) , Smejkal Lukas (STD) , Klose Jens (PCC) , Frinta Petr (STD) ,

    M-03
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Vlček Lukáš (CLA) , Matýsek Jaroslav (PCC) , Durda Miroslav (PRD) , Bublák Milan (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Jurásek Ondrej (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Perout Filip (STD) , Šoustar Ivo (STD) , David Jaroslav (STD) , Prečanová Markéta (STD) ,

    M-04
    [#11/12]
    VYBRAT
    Dadák Pavel (CLA+) , Smutný Petr (CLA) , Musil Eda (PCC) , Jedlička Jiří (PRD) , Kala Jakub (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Vančura Jan (PRD) , Kozák Petr (CLA) , Radkovič Michal (STD) , Svoboda Petr (STD) ,

    M-05
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Navrátil Martin (OPN+) , Vysloužil Tomáš (OPN+) , Mach Lukáš (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Černý Lubomír (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Rakušan Josef (STD+) , Ševčík Jan (STD) , Gazda David (PCC) , Ráček Jaroslav (PDO) , Ráček Jarda (PDO) , Hudeček František (STD) ,

    M-06
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Havlíček Miroslav (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Šebo Robin (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Kramoliš Ivo (PRD) , Kratochvil Jan (PRD) , Silhavy Erik (PRD) , Vinduska Vaclav (PRD) , Hořínek Miloš (STD+) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

    M-07
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Krupa Jiří (OPN+) , Aliaga Juliana (PRD) , Arnold Ctibor (PRD) , Bouša Tomáš (PRD) , Dědič Jiří (PRD) , Koutná Zuzana (PRD) , Novotny Jiri (PRD) , Tomšů Igor (PRD) , Charvátová Helena (STD) , Kotrouš Pavel (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Rossl Karel (REV) ,

    M-08
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Neumann Marek (OPN+) , Slavík Daniel (PCC) , Cihelna Petr (STD) , Čurková Alexandra (STD) , Vostrý Jiří (STD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Matoušek Jiří (PCC) , Slavik Teodor (PCC) , Slavik Jan (PRD) , Dlouhý Michal (STD) , Krejčí Martin (STD+) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-09
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Brož Jiří (PCC) , Dvořák Petr (PCC) , Heglas Jakub (PCC) , Souček Jan (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Bernard Petr (PRD) , Rosenberg Tomas (STD) , Fiala Radim (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Rehak Michael (PRD) , Strýc Michael (PRD) ,

    M-10
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Bočarov Vasil (PDO) , Andrlíková Nikol (PRD) , Batíková Dominika (PRD) , Stuchlík Roman (PRD) , Hejnová Dea (STD) , Znamenáček Petr (STD+) , Marx Jakub (CLA) , Laburda Jiří (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Frýzek Lubor (STD) ,

    M-11
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Lorenz Otmar (CLA) , Šerá Martina (OPN+) , Kastl Christoph (PCC) , Juretic Susanna (PRD) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Schneider Lothar (PCC) , Chen Shang-Tun (PRD) , Dolezal Philipp (PRD) , Edlinger Robert (PRD) , Veljic Mikica (PRD) , Vielhaber Günther (PRD) ,

    M-12
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Balcar Karel (PCC) , Svobodová Marta (PRD) , Kopecky Clemens (STD) , Michlíček Lukáš (STD) , Novotný Petr (STD) , Pecha Tomáš (STD) , Pulíček Leoš (STD) , Tošenovská Martina (STD) , Ebner Markus (CLA) , Haier Andreas (CLA) , Müller Georg (PDO) , Hutter Hannes (STD) ,

    M-13
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Samek Petr (OPN+) , Cimburek Lukas (PDO) , Hora Karel (PDO) , Štádler Robert (PDO) , Hrubý Martin (STD) , Šejvlová Veronika (STD) , Vacko Robert (STD) , Zuska Petr (STD) , Markevicius Kestas (PCC) , Klimeš Radim (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Velicko Laurius (STD+) ,

    M-14
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Stutterecker Markus (PDO) , Drexler Markus (CLA) , Leitzinger Andreas (CLA) , Rothensteiner Werner (CLA) , Slama Claus (OPN+) , Brückler Ludwig (PDO) , Feyertag Werner (PDO) , Jöchl Christian (PDO) , Weissnegger Barbara (PDO) , Aslan Tarik (PRD) , Ulreich Rainer (PRD) , Wilczek Peter (PRD) ,

    M-15
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Balej Zdeněk (PRD) , Nemcova Petra (PRD) , Sneberger Jakub (PRD) , Štaud František (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Füllsack David (STD) , Hladík Ondřej (STD+) , Jašek František (STD) , Marek Tomáš (PDO) , Čapka Ladislav (PDO) , Zapletal Miroslav (PDO) , Gabriel Jiří (PRD) ,

    M-16
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Košťák Jan (PCC) , Medulan Ladislav (PRD) , Nepraš David (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Neplech Martin (PRD) , Špeta Jakub (STD) , Mička Luděk (PDO) , Mikolášek Martin (PDO) , Nádvorník Milan (PDO) , Brázda Robert (PRD) , Kocián David (PRD) , Nádvorníková Petra (PRD) ,

    M-17
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Mala Daniela (OPN+) , Pavelka Tomáš (PDO) , Černá Lenka (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Tvrdoňová Veronika (PRD) , Váňa Jindřich (PRD) , Váňa Jindra (PRD) , Mala Marcela (OPN+) , Malý Jan (PCC) , Malý Daniel (PCC) , Cehelský Petr (PRD) ,

    M-18
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Zvěřina David (CLA) , Žolnay Pavol (PCC) , Häupl Thomas (PRD) , Horáček Luboš (PRD) , Scigel Petr (STD+) , Dörsch Stefan (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Stogmeyer Manuel (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) , Martin Hummer (PRD) ,

    M-19
    [#10/12]
    VYBRAT
    Schröfl Alexander (PCC) , Mestek Petr (PDO) , Pinček Martin (PRD) , Schröfl Mark (STD+) , Kühtreiber Karel (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Vachoušková Petra (STD) , Grohol Radim (STD) ,

    M-20
    [#12/12]
    OBSAZENO
    Altuna Denis (CLA) , Hořejší Lenka (OPN+) , Mareš Michal (PCC) , Svoboda Pavel (PDO) , Hanzlíček Ladislav (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Rajman Jiří (PRD) , Liehne Irena (STD) , Maděránek Radim (PDO) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018