logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

CNC Shotgun 2022 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Sobota 13.8.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#29/15]
    Böttcher Göksel (OPN+) , Kocoń Wojciech (OPN+) , Plzák Jiří (OPN+) , Plzák Jan (OPN+) , Zálejský Rostislav (OPN+) , Bouša Tomáš (RO1+) , Kubáč Vítězslav (RO1+) , Kuchta Magdalena (RO1+) , Matuszczak Lukasz (RO1+) , Plch Josef (RO1+) , Rycka Magdalena (RO1+) , Slíva Tomáš (RO1+) , Švrček Petr (RO1+) , Frýdl Václav (SMA+) , Kebo Vekoslav (SMA+) , Kovář Zbyněk (SMA+) , Madajewski Leszek (SMA+) , Votoček Miloš (SMA+) , Baszynski Michal (STD+) , Boszko Maciej (STD+) , Čech Martin (STD+) , Čechová Vladimíra (STD+) , Jurák Štěpán (STD+) , Kuchtová Jana (STD+) , Leitner Benjamín (STD+) , Rehberger Ivo (STD+) , Šedý Roman (STD+) , Švrček Radim (STD+) , Švrčková Věra (STD+) ,

    -- Neděle 14.8.2021 --

    M-01
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Ertürk Ibrahim (STD+) , Laptas Lukasz (OPN+) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Theilinger Martin (OPN+) , Waldschütz Wolfgang (OPN+) , Beck Maximilian (SMA+) , Feyertag Werner (STD+) , Kehr Thomas (STD+) , Niedzieska Magdalena (STD+) , Stacher Günter (STD+) ,

    M-02
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Vince Tibor (MOD+) , Dose Klaus-Peter (OPN+) , Volhejn Ladislav (OPN+) , Labanc Martin (SMA+) , Labanc Daniel (SMA+) , Ladič Tibor (SMA+) , Bolek Michał (STD+) , Bolek Alicja (STD+) , Galimberti Roberto (STD+) , Zelinsky Tibor (STD+) ,

    M-03
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Sartori Mattia (SMA+) , Chatzigiannis Michail (MOD+) , Kublicki Maciej (MOD+) , Ziomek Piotr (MOD+) , Gaberscik Andreas (OPN+) , Ziery Hannes (OPN+) , Hentschl Volker (STD+) , Katscher Michael (STD+) , Majewski Maciej (STD+) , Topalidis Ioannis (STD+) ,

    M-04
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Novotný Jaroslav (SMA+) , Posselt Jürgen (MOD+) , Svoboda Petr (OPN+) , Beneš Stanislav (SMA+) , Bernard Petr (SMA) , Pietzsch Felix (SMA+) , Herold Jakub (STD+) , Ječmen Pavel (STD+) , Kovář Martin (STD+) , Paul Petr (STD+) ,

    M-05
    [#4/10]
    VYBRAT
    Bichler Norbert (OPN+) , Dimitrov Dimitar (OPN+) , Kutschi Lukas (OPN+) , Prandstötter Martin (OPN+) ,

    M-06
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Vinduska Vaclav (OPN+) , Pintera Martin (OPN+) , Synek Miloš (OPN+) , Vaďura Petr (OPN+) , Helan Vít (SMA+) , Kostak Jan (SMA+) , Rosenberg Tomas (SMA+) , Vystyd Václav (SMA+) , Bures Vitezslav (STD+) , Smid Martin (STD+) ,

    M-07
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Lozyk Lukasz (OPN+) , Pflügl Hannes (OPN+) , Buchbauer David (STD+) , Froschauer Walter (STD+) , Fürst Winfried (STD+) , Maass Robert (STD+) , Marcela Przemek (STD) , Peer Karin (STD+) , Stressmann Birk (STD+) , Toelle Christina (STD+) ,

    M-08
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Kosiński Tomasz (MOD+) , Niewiadomski Piotr (OPN+) , Zawada Krzysztof (OPN+) , Białaszek Bartłomiej (STD+) , Boszko Natalia (STD+) , Kochan Grzegorz (STD+) , Nosko Przemyslaw (STD+) , Nowak Marcin (STD+) , Piasecki Artur (STD+) , Sarna Marta (STD+) ,

    M-09
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Bulda Lukasz (SMA) , Bujas Marek (STD+) , Chmielewski Slawomir (STD+) , Espenschied Bartosz (STD+) , Kortas Łukasz (STD+) , Sylwester Jackowski (STD+) , Szczepiński Marek (STD+) , Szydłowski Tomasz (STD+) , Szymański Marcin (STD+) , Trubowicz Radosław (STD+) ,

    M-10
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Dźwig Sebastian (MOD+) , Kazda Milos (OPN+) , Kramoliš Ivo (OPN+) , Turková Eva (OPN+) , Nádvorník Milan (SMA+) , Nádvorníková Petra (SMA+) , Niezabitowski Tomasz (SMA+) , Rendchen Szymon (SMA+) , Mikulski Mariusz (STD+) , Mučka Karel (STD+) ,

    M-11
    [#9/10]
    VYBRAT
    Zanoni Jody (MOD+) , Rubele Silvano (OPN+) , Bösendorfer Martin (SMA+) , Josef Herbeck (SMA+) , Ring Lothar (SMA+) , Ring Kilian (SMA+) , Tinon Luca (SMA+) , Wagner Michael (SMA+) , Germoglio Laura (STD+) ,

    M-12
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Barzotti Elisa (STD+) , Kiktenko Andrii (STD+) , Manassero Valerio (STD+) , Alessandrello Valeria (MOD+) , Jarosiewicz Szymon (MOD+) , Vavrecka Michal (SMA+) , Wurster Tilo (SMA+) , Ott Elena (STD+) , Türk Jochen (STD+) , Wießner Bernd (STD+) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018