logo

KLUB

KLUB

KLUB

KLUB

mujnuz

LEIKO
  

CNC Shotgun 2024 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Sobota 17.8.2024 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#37/12]
    Karrer Martin (MOD+) , Laptas Lukasz (OPN+) , Plzák Jan (OPN+) , Plzák Jiří (OPN+) , Stepura Leszek (OPN+) , Zálejská Draha (OPN+) , Zálejský Rostislav (OPN+) , Kocoń Vojciech (RO1+) , Kuchtová Jana (RO1+) , Loučka Michal (RO1+) , Matýsek Jaroslav (RO1+) , Miklan Martin (RO1+) , Noga Tadeusz (RO1) , Novotný Martin (RO1+) , Pánek Aleš (RO1+) , Plch Josef (RO1+) , Rajman Jiří (RO1+) , Rycka Magda (RO1+) , Slíva Tomáš (RO1+) , Švrček Petr (RO1+) , Berezowski Pawel (SMA+) , Jurák Štěpán (SMA+) , Kebo Věkoslav (SMA+) , Madajewski Leszek (SMA+) , Votoček Miloš (SMA+) , Baszynski Michal (STD+) , Foltan Stano (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Leitner Benjamin (STD+) , Mučka Karel (STD+) , Novotná Marta (STD+) , Rehberger Ivo (STD+) , Šedina Jiří (STD+) , Šedý Roman (STD+) , Šejvlová Veronika (STD+) , Šurý Petr (STD+) , Švrčková Věra (STD+) ,

    -- Neděle 18.8.2024 --

    M-01
    [#8/10]
    VYBRAT
    Scigel Petr (OPN+) , Svoboda Petr (OPN+) , Volhejn Ladislav (OPN+) , Beneš Stanislav (SMA+) , Ladič Tibor (SMA+) , Vystyd Václav (SMA+) , Ječmen Pavel (STD+) , Paul Petr (STD+) ,

    M-02
    [#9/10]
    VYBRAT
    Sgambato Aniello (MOD+) , Hubatsch Markus (MOD+) , Hotra Tomáš (OPN+) , Kögler Stefan (OPN+) , Peitz Uwe (OPN+) , Ultsch Thomas (OPN+) , Brändle Benjamin (SMA+) , Herold Jakub (STD+) , Želinský Tibor (STD+) ,

    M-03
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Klaczyński Krzysztof (OPN+) , Kobylarek Robert (OPN+) , Niewiadomski Piotr (OPN+) , Bulda Łukasz (SMA+) , Dobiáš Jiří (SMA+) , Kovář Matěj (SMA+) , Feyertag Werner (STD+) , Froschauer Walter (STD+) , Fürst Winfried (STD+) , Sarna Marta (STD+) ,

    M-04
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Tiefenbach Martin (MOD+) , Bures Vitezslav (OPN+) , Ostrowski Daniel (MOD+) , Slavik Jan (MOD+) , Wiessner Bernd (MOD+) , Gedeon Matthias (OPN+) , Košťák Jan (SMA+) , Hopley Darren (STD+) , Šmíd Martin (STD+) , Türk Jochen (STD+) ,

    M-05
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Duda Marcin (STD+) , Piskorz Jarosław (OPN+) , Czerwiński Konrad (SMA+) , Czuba Łukasz (SMA+) , Racský Libor (SMA+) , Bujas Marek (STD+) , Flis Piotr (STD+) , Kalbarczyk Piotr (STD+) , Kovář Martin (STD+) , Żyliński Grzegorz (STD+) ,

    M-06
    [#8/10]
    VYBRAT
    Dawid Bury (OPN+) , Bolek Michał (MOD+) , Grzesik Grzegorz (OPN+) , Niezabitowski Tomasz (SMA+) , Rendchen Szymon (SMA+) , Lehmann Nina (STD+) , Taff Mateusz (STD+) , Wojtarek Konrad (STD+) ,

    M-07
    [#6/10]
    VYBRAT
    Fussenecker Andreas (MOD+) , Tendick Simon (MOD+) , Birner Hermann (OPN+) , Praschinger Edgar (OPN+) , Birner Peter (SMA+) , Szydłowski Tomasz (STD+) ,

    M-08
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Synek Milos (OPN+) , Jesse Sergej (SMA+) , Wurster Tilo (MOD+) , Kramoliš Ivo (OPN+) , Ott Elena (SMA+) , Sartor Paul (SMA+) , Stuber Ruediger (SMA+) , Dannenberg Jens (STD+) , Spredemann Dirk (STD+) , Stuber Marion (STD+) ,

    M-09
    [#6/10]
    VYBRAT
    Alard Alexandre (OPN+) , Gelard Perrine (OPN+) , Domaradzki Grzegorz (OPN+) , Dose Klaus-Peter (OPN+) , Dudzic Mateusz (OPN+) , Hartmann Haucke (OPN+) ,

    M-10
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Kosinski Tomasz (MOD+) , Mijal Rafał (SMA+) , Skałacki Marek (SMA+) , Żurowski Adrian (SMA+) , Espenschied Bartosz (STD+) , Gren Grzegorz (STD+) , Halista Kamil (STD+) , Kochan Grzegorz (STD+) , Szymański Marcin (STD+) , Witecki Kamil (STD+) ,

    M-11
    [#9/10]
    VYBRAT
    Röhrenbacher Michael (OPN+) , Bernd Aspeck (STD+) , Katadzic Hrvoje (STD+) , Mauthner Mario (STD+) , Ribisch Hans-Peter (STD+) , Schedl Thomas (STD+) , Sipl Peter (STD+) , Steffl Thomas (STD+) , Veress Peter (STD+) ,

    M-12
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Katscher Michael (STD+) , Pflügl Hannes (OPN+) , Köster Axel (SMA+) , Marek Přemysl (SMA+) , Šusta Jaroslav (SMA+) , Urmann Max (SMA+) , Buchbauer David (STD+) , Dietrich Manuel (STD+) , Gajcevic Ivica (STD+) , Pflügl Walter (STD+) ,

    M-13
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Kliemann Thomas Patrick (MOD+) , Posselt Jürgen (MOD+) , Ax Sebastian (OPN+) , Bungert Henning (OPN+) , Atanassov Manuel (SMA+) , Keisers-Musch Steffen (SMA+) , Wastian Raphael (SMA+) , Pietzsch Felix (STD+) , Posselt Maenz (STD+) , Winter Alexander (STD+) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018