logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

S&B Cup CNC - PCC - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Pátek 1.10.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#34/40]
    Balcar Karel (PCC) , Bindik Franta (PCC) , Bouda Lukas (PCC) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Černý Lubomír (PCC) , Drenková Csilla (PCC) , Fiala Vlastimil (PCC) , Frýdl Václav (PCC) , Glos Stanislav (PCC) , Hajtman Ákos (PCC) , Kebo Věkoslav (PCC) , Kornberger Jürgen (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kubáček Petr (PCC) , Kuchta Miroslav (PCC) , Kuchta ml. Miroslav (PCC) , Mach Lukáš (PCC) , Marek Jiří (PCC) , Maška Richard (PCC) , Navrátil Martin (PCC) , Novotný Martin (PCC) , Pavlik Yvonne (PCC) , Plzák Jan (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Sedy Roman (PCC) , Šinar Václav (PCC) , Slíva Tomáš (PCC) , Synek Milos (PCC) , Tošenovská Martina (PCC) , Vyslouzil Tomas (PCC) , Zalejsky Rostislav (PCC) , Švrček Petr (RO1) , Švrčková Věra (RO1) ,

    -- Sobota 2.10.2021 --

    M-01
    [#9/10]
    VYBRAT
    Brož Jiří (PCC) , Čapek Petr (PCC) , Dvořák Petr (PCC) , Fiala Radim (PCC) , Fiala Rostislav (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Matoušek Jiří (PCC) , Satrapa František (PCC) , Zicha Josef (PCC) ,

    M-02
    [#8/10]
    VYBRAT
    Chernobai Valentina (PCC) , Adam Michal (PCC) , Dimitrov Dimitar (PCC) , Jedlička Jiří (PCC) , Jedlička Jakub (PCC) , Musil Eduard (PCC) , Slováček Pavel (PCC) , Tereza Španihelova (PCC) ,

    M-03
    [#9/10]
    VYBRAT
    Frinta Petr (PCC) , Hůlka Pavel (PCC) , Jašek František (PCC) , Marek Tomáš (PCC) , Matýsek Jaroslav (PCC) , Němeček Pavel (PCC) , Novotny Marek (PCC) , Novotny Zdenek (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) ,

    M-05
    [#9/10]
    VYBRAT
    Heglas Jakub (PCC) , Kácha Rudolf (PCC) , Kadlec Michal (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Korecký Jan (PCC) , Marek Přemysl (PCC) , Pavlík Ján (PCC) , Šustr Miloš (PCC) , Vinduška Václav (PCC) ,

    M-06
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Bliznakov Tsanko (PCC) , Fichtinger Markus (PCC) , Pavlov Tsvetan (PCC) , Resch Martin (PCC) , Šebo Robin (PCC) , Stoykin Aleksandar (PCC) , Todorov Radko (PCC) , Tuschl Thomas (PCC) , Walter-Ketzer Britta (PCC) , Walter-Ketzer Andreas (PCC) ,

    M-07
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Fiala Jan (PCC) , Fiala Jr. Jan (PCC) , Gazda David (PCC) , Marx Jakub (PCC) , Navrátil Antonín (PCC) , Pelikán Jan (PCC) , Richter Petr (PCC) , Scigel Petr (PCC) , Slavík Daniel (PCC) , Sudek Lukas (PCC) ,

    M-08
    [#9/10]
    VYBRAT
    Elstner Marek (PCC) , Graf Rudolf (PCC) , Kneringer Mario (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Tröstl Nikolas (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) ,

    M-09
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Andreas Hielscher (PCC) , Dannenberg Jens (PCC) , Engelke Heinrich-Markus (PCC) , Galliani Alessio (PCC) , Glaser Kurt (PCC) , Graf Christoph (PCC) , Klose Jens (PCC) , Markus Weber (PCC) , Sartori Oscar (PCC) , Schneider Lothar (PCC) ,

    M-10
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Balej Zdeněk (PCC) , Bures Vitezslav (PCC) , Kostak Jan (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Pintera Martin (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Smid Martin (PCC) , Šustrová Kateřina (PCC) , Tiefenbach Martin (PCC) , Vadura Petr (PCC) ,

    M-11
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Dörsch Stefan (PCC) , Feichtner Franz (PCC) , Fischer Martin (PCC) , Gaberscik Andreas (PCC) , Gursch Andreas (PCC) , Hvížďala Marek (PCC) , Peša Jaroslav (PCC) , Stogmeyer Manuel (PCC) , Svoboda Jiří (PCC) , Ziery Hannes (PCC) ,

    M-12
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Cimburek Lukas (PCC) , Kastl Christoph (PCC) , Kusik Igor (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Rataj Jan (PCC) , Střešinka Miroslav (PCC) , Tydlačka Jiří (PCC) , Ženčár Pavol (PCC) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018