logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Rozlučka 2020/21 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Sobota 16.10.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#30/40]
    Slíva Tomáš (CLA) , Malá Marcela (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kuchta Ml Miroslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Malý Daniel (PCC) , Malý Jan (PCC) , Novotná Marta (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Synek Ufo Miloš (PCC) , Heneš Zdeněk (PDO) , Tomek Jan (PDO) , Frýdl Václav (PRD) , Hodoval Pavel (PRD) , Bokůvka Tomáš (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Minařík Patrik (STD) , Petyrek Martin (STD) , Plch Josef (STD) , Švrček Petr (STD) , Svrckova Vera (STD) , Sýkora Josef (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

    -- Neděle 17.10.2021 --

    M-01
    [#10/5]
    OBSAZENO
    Praschinger Edgar (OPN+) , Vystyd Vaclav (OPN+) , Meissner Martin (PDO) , Hentschl Volker (PRD) , Krejčí Stanislav (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Fiala Jiri (STD) , Kruta Jan (STD) , Pilsky Patrik (STD) ,

    M-02
    [#12/5]
    OBSAZENO
    Navrátil Martin (OPN+) , Vysloužil Tomáš (OPN+) , Mach Lukáš (PCC) , Slováček Pavel (PCC) , Hanák Zbyněk (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Jedlička Jiří (PRD) , Slivečka Zdeněk (PRD) , Andrýsek Pavel (STD) , Batěk Jarda (STD) , Ladič Tibor (STD) , Šoustar Ivo (STD+) ,

    M-03
    [#10/5]
    OBSAZENO
    Běhal Jiří (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Frinta Petr (PRD) , Krliš Lubomír (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Bublák Milan (STD) , Entler Tomáš (STD) , Janošek Dušan (STD) , Perout Filip (STD) , Satrapa František (STD) ,

    M-04
    [#12/5]
    OBSAZENO
    Ráček Jaroslav (PDO) , Ráček Jarda (PDO) , Hanuš Tomáš (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Karchňák Slavomír (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-05
    [#9/5]
    OBSAZENO
    Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Bindik Franta (PCC) , Maska Richard (PCC) , Černý Lubomír (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Slavík Daniel (PRD) , Bína Jiří (STD) ,

    M-06
    [#11/5]
    OBSAZENO
    Kolisch Petr (PCC) , Cehelský Petr (PRD) , Grygar Zdeněk (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Nepraš David (PRD) , Polách Josef (PRD) , Zikán Roman (PRD) , Čapka Petr (STD) , Dvořák Petr (STD) , Šindler Hynek (STD) , Stuchlík Roman (STD+) ,

    M-07
    [#11/5]
    OBSAZENO
    Frýzek st. Lubor (OPN+) , Mučka Karel (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , David Jaroslav (STD) , Frýzek Lubor (STD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Hubner Luboš (STD) , Legierski Radim (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

    M-08
    [#11/5]
    OBSAZENO
    Zvěřina David (CLA) , Kučeřík Petr (PCC) , Balej Zdeněk (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Mužík Pavel (PRD) , Rajman Jiří (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Liehne Irena (STD) , Liehne Zdenek (STD+) ,

    M-09
    [#11/5]
    OBSAZENO
    Polívka Vladimír (PCC) , Rozehnal Pavel (PCC) , Svoboda Jiří (PCC) , Pecha Tomáš (PRD) , Piatke Ondřej (PRD) , Vyboštok Josef (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Gazda David (STD) , Gehringer Thomas (STD) , Hudeček František (STD) , Král Dalibor (STD) ,

    M-10
    [#11/5]
    OBSAZENO
    Fischer Manfred (CLA) , Haier Andreas (CLA) , Krammer Petra (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Aliaga Juliana (PRD) , Bouša Tomáš (PRD) , Chen Shang-Tun (PRD) , Dolezal Philipp (PRD) , Bauer Alexander (STD) , Kastl Chris (STD) ,

    M-11
    [#12/5]
    OBSAZENO
    Kala Jakub (CLA) , Musil Eduard (PCC) , Radkovic Michal (PCC) , Maderanek Radim (PDO) , Boško Radovan (PRD) , Chaloupka Jakub (PRD) , Häupl Thomas (PRD) , Klimeš Martin (PRD) , Luža Jaroslav (PRD) , Reitter Christoph (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Kratochvil Venca (STD) ,


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018