logo

KLUB

KLUB

KLUB

KINGSCUP

mujnuz

LEIKO
  

Tom 71 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu.


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí.
Rozhodčí se po dohodě s RM nebo MD registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
  • Všobecné obchodní podmínky

  • Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
    Při zadání ALIASU registrovaného na jiného závodníka, bude vaše registrace zrušena !
    Při zadání neplatné emailové adresy se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

    Legenda:
    Pouze registrovaní
    Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
    Registrace a platba O.K.

    (týká se pouze jména závodníka)

    -- Pátek 3.9.2021 --

    PREMATCH P-01 (RO)
    [#4/40]
    Petr Kubacek (PCC) , Heneš Zdeněk (PDO) , Tomek Jan (PDO) , Kuchta Miroslav (STD+) ,

    -- Sobota 4.9.2021 --

    M-01
    [#10/10]
    OBSAZENO
    Michlíček Lukáš (STD) , Pecha Tomas (STD) , Rakušan Josef (STD+) , Bartoš Richard (PCC) , Gazda David (PCC) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Hudeček František (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

    M-02
    [#5/10]
    VYBRAT
    Jurasek Petr (PRD) , Polách Josef (PRD) , Poláchová Lucie (PRD) , Slivečka Zdeněk (PRD) , Dlouhý Michal (STD) ,

    M-03
    [#6/10]
    VYBRAT
    Nepraš David (PRD) , Jedlička Jiří (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Jiří Gabriel (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Jaroslav David (STD) ,

    M-04
    [#4/10]
    VYBRAT
    Rozehnal Pavel (PCC) , Slavík Daniel (PCC) , Filip Perout (STD) , Milan Bublák (STD) ,

    M-05
    [#9/10]
    VYBRAT
    Mittermeir Reinhard (PCC) , Kerber Gerhard (CLA) , Kastl Christoph (PCC) , Krammer Petra (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Brugger Stephan (PRD) , Dolezal Philipp (PRD) , Kulczycki Peter (STD) ,

    M-06
    [#5/10]
    VYBRAT
    Prečanová Markéta (STD) , Vostrý Jiří (STD) , Elstner Marek (STD) , Jašek František (STD) , Marek Tomáš (STD) ,

    M-07
    [#6/10]
    VYBRAT
    Mučka Karel (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Konvična Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

    M-08
    [#1/10]
    VYBRAT
    Čapka Ladislav (PDO) ,

    M-09
    [#3/10]
    VYBRAT
    Vysloužil Tomáš (OPN+) , Navrátil Martin (STD+) , Černý Lubomír (PRD) ,

    M-10
    [#2/10]
    VYBRAT
    Šilhavý Erik (PRD) , Kuchtová Jana (STD) ,

    M-11
    [#0/10]
    VYBRAT


    © Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018